Řešení existují,
stačí se rozhodnout
Vyberte si pro sebe nejlepší řešení

Můj příběh

Můj příběh jsou dluhy a exekuce.

Ne, neděste se ... já nikomu nedlužím a exekutor u mě nezvoní. 

Téměř dvacet let jsem se pohyboval v prostředí pohledávek a dluhů jako soudní vykonavatel nebo v exekutorské kanceláři. Zažil jsem a poznal za tu dobu snad všechno, co může tato branže přinést. Díky tomu si troufnu o sobě tvrdit, že rozumím dluhům, pohledávkám a exekucím jako málokdo.  

Také jsem praktický člověk, kterému vadí, když něco nefunguje, tak jak má.  A když mi někdo navíc řekne "to nejde", "takhle se to dělá", "musíme počkat", tak se zakousnu a hledám, jak věci změnit. I když možná vadí není to správné slovo; prostě hledám vždy způsob, jak to může jít, a ne důvody, proč to nejde.  

Nehodlám a nechci soudit nikoho, kdo má nějaké dluhy a exekuce. To není moje věc, a nikdy nepoznáte ten příběh úplně celý. Co ale můžu dělat a dělám, je pracovat a sloužit oběma stranám takového dluhu nejlépe, jak umím.

A tak dnes na jedné straně mám s partnery firmu ARMEX Solutions na správu a řízení pohledávek. Radíme klientům - firmám a organizacím - jak vzniku nějaké pohledávky vůbec předejít, jak správně postupovat, když jim někdo dluží, jak mohou dostat za své produkty nebo služby své peníze od svých zákazníků.

A na druhé straně ve stejné firmě pomáháme zaměstnavatelům, aby měli méně problémů s exekucemi svých zaměstnanců, a vlastně tak pomáháme dlužníkům.

A o tom všem, co jsem zažil a co umím, právě píšu knihu. Knihu plnou příběhů, knihu o osudech, o štěstí i neštěstí. Její pracovní název je "Obchod s neštěstím". Snažím se vybrat příběhy, které jsou něčím typické, a doplnit je pak i radami a doporučeními, co a jak v takové situaci dělat. 

Zajímám se o dluhy, pohledávky a exekuce i mnohem více.  Píšu na to téma články, chodím na konference, dále se vzdělávám a také předávám své zkušenosti a postřehy dalším.   

To je můj příběh s dluhy a exekucemi, teď už ho znáte. Jaký je ten Váš? Dejte mi vědět, rád se o něm dozvím. Ať už jste z firmy nebo organizace, které někdo dluží, nebo ten, komu hrozí exekutor. A pokud to půjde, zkusím poradit nebo pomoci. 

Děkuji za Váš čas!

Váš Jiří TŮMA

jiri.tuma@armexsolutions.cz
+420 702 128 256
Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím